20-lecie KGW Stawy Grojeckie

20-lecie KGW Stawy Grojeckie Niedziela, 23 kwietnia 2023 Gospodynie z najmłodszego sołectwa gminy Oświęcim świętowały 20. urodziny swojego Koła. Na jubileusz zaprosiły samorządowców oraz liczne grono przyjaciółek i przyjaciół swojej organizacji.

Stawy Grojeckie: przebudowany odcinek Beskidzkiej

Stawy Grojeckie: przebudowany odcinek Beskidzkiej Czwartek, 1 grudnia 2022 Zakończono przebudowę kolejnego odcinka ulicy Beskidzkiej (droga wojewódzka nr 948) w Stawach Grojeckich. Odbioru robót dokonano 1 grudnia.

Chodnik na Zerwisku

Chodnik na Zerwisku Wtorek, 23 listopada 2021 Prawie 300-metrowy łukowaty odcinek ulicy Beskidzkiej (drogi wojewódzkiej 948) w Stawach Grojeckich został przebudowany. Najważniejsza część tej inwestycji to nowo wybudowany chodnik.

Zebranie wiejskie, 13 września 2021

Zebranie wiejskie, 13 września 2021 Poniedziałek, 11 października 2021 Sprawozdanie z zebrania wiejskiego 13 września br.
Zawiera m.in. informacje o decyzjach ws. funduszu sołeckiego, o najważniejszych dyskutowanych sprawach i zgłoszonych przez uczestników wnioskach.

Budowa chodnika na ul. Beskidzkiej od ul. Zerwisko

Budowa chodnika na ul. Beskidzkiej od ul. Zerwisko Piątek, 20 sierpnia 2021 Od 20 sierpień do 4 listopada 2021 r. będą trwały roboty drogowe obejmujące przebudowę DW 948 – ul. Beskidzka w m. Grojec w granicach istniejącego pasa drogowego poprzez budowę chodnika wraz z odwodnieniem oraz oświetleniem na odc. 015 od km 3+154 do km 3+454,61 – tj. na odcinku od ul. Zerwisko w kierunku Kęt.

Stawy Grojeckie: ul. Adolfin po remoncie

Stawy Grojeckie: ul. Adolfin po remoncie Wtorek, 20 lipca 2021 Remont ulicy Adolfin w Stawach Grojeckich zakończono w pierwszych dniach lipca. Poprawiono odwodnienie, a najbardziej zniszczony fragment ma nową nawierzchnię.

Stawy Grojeckie: budowa chodnika od Zerwiska

Stawy Grojeckie: budowa chodnika od Zerwiska Piątek, 16 lipca 2021 Rusza budowa chodnika wzdłuż ul. Beskidzkiej w Stawach Grojeckich (droga wojewódzka nr 948), od skrzyżowania z ul. Zerwisko w kierunku południowym. Teren budowy został przekazany wykonawcy inwestycji 14 lipca.

Stawy Grojeckie: odcinek ul. Marii Radziwiłł po przebudowie

Stawy Grojeckie: odcinek ul. Marii Radziwiłł po przebudowie Czwartek, 22 października 2020 Ponad 200-metrowy odcinek ulicy Marii Radziwiłł został przebudowany. Na nowej podbudowie została wykonana asfaltowa nawierzchnia. Inwestycja kosztowała prawie 164 tys. zł.

Stawy Grojeckie: przebudowa odcinka ul. Marii Radziwiłł

Stawy Grojeckie: przebudowa odcinka ul. Marii Radziwiłł Środa, 29 lipca 2020 Do końca września potrwa przebudowa ponad dwustumetrowego odcinka ulicy Marii Radziwiłł w Stawach Grojeckich. Teren budowy został przekazany wykonawcy 27 lipca.

Inwestycje w Stawach Grojeckich

Inwestycje w Stawach Grojeckich Środa, 18 września 2019 Ulica Bagienna i fragment ulicy Marii Radziwiłł zostały wyremontowane w sierpniu. Odbiór związanych z tym robót miał miejsce 11 września.

archiwum wiadomości