"Piknik dla Basi" w Stawach Grojeckich

Grojczanie i mieszkańcy okolicznych miejscowości bawili się w sobotę 10 sierpnia, łącząc przyjemne z pożytecznym. Organizatorzy zebrali ok. 8500 złotych na leczenie i rehabilitację Barbary Warzechy, nauczycielki szkoły w Zaborzu i mieszkanki Rajska.

Podczas Pikniku zbierano datki "do puszki", a licytacje prowadziła pani sołtysowa. Na namłodszych czekały dmuchańce, ale główną atrakcją dla dzieci okazali się wodzireje z "Cyrku Anime". Wieczorem festyn zamienił się w taneczną zabawę, natomiast gwoździem programu był pokaz świateł i laserów

Wójt Gminy Oświęcim objął Piknik Patronatem Honorowym i w sobotni wieczór odwiedził wraz z małżonką Beatą tereny rekreacyjne przy GOPS-ie w Stawach Grojeckich. Imprezę zorganizowali sołtys wraz z Radą Sołecką, miescowe Koło Gospodyń Wiejskich oraz Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy oraz uczestnikom i darczyńcom.