20-lecie KGW Stawy Grojeckie

Gospodynie z najmłodszego sołectwa gminy Oświęcim świętowały 20. urodziny swojego Koła. Na jubileusz zaprosiły samorządowców oraz liczne grono przyjaciółek i przyjaciół swojej organizacji.

Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich Stawy Grojeckie przywitały gości przeróbką znanej piosenki – "20 lat minęło jak jeden dzień". Przewodnicząca Halina Heród zastrzegła, że wraz z koleżankami nie tworzą zespołu śpiewaczego, niemniej ich występ został bardzo wysoko oceniony przez uczestników imprezy.

Podziękowania dla samorządowców, przedstawicieli zaprzyjaźnionych organizacji, a także mieszkańców wspierających na co dzień działalność Koła były kolejnym punktem urodzinowej zabawy. Gospodynie otrzymały także życzenia, kwiaty i upominki z okazji jubileuszu.

Zaproszenie na 20-lecie KGW Stawy Grojeckie przyjęli wójt Mirosław Smolarek, któremu towarzyszyła małżonka Beata, przewodnicząca Rady Gminy Bernardyna Bryzek, zastępca wójta Halina Musiał, sołtys Stawów Grojeckich Wojciech Płonka wraz z małżonką Żanetą, radny Jacek Mydlarz i delegacja rady Sołeckiej, Danuta Kożusznik i Gertruda Proksa ze Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych, dyrektor Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Jadwiga Szczerbowska, dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Anna Chojnacka, przedstawicielki kół gospodyń gminy Oświęcim z Jadwigą Chowaniec na czele, duchowni parafii w Grojcu oraz państwo Migdałkowie od lat sponsorujący działalność Koła w Stawach Grojeckich.